• Nieuws
  • Welsum Open Beachvolleybal Toernooi

Welsum Open Beachvolleybal Toernooi

Op zondag 1 september 2019 vindt vanaf 13.00 uur het derde Welsum Open Beachvolleybal Toernooi plaats. Een toernooi voor jong en oud, geoefende en niet geoefende spelers.

Het toernooi wordt gespeeld op de twee beachvelden naast het tenniscomplex op sportpark de Bongerd in Welsum . Er wordt met 3 tegen 3 (spelers) gespeeld. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen spelen we op tijd of per gewonnen sets. De officiƫle beachvolleybal regels worden beperkt toegepast. Daarover wordt aan het begin van het toernooi uitleg gegeven.

Je kunt je als team aanmelden (met 3 of 4 spelers, man/dames/mix, alles kan) of als individu. Van de individuele aanmeldingen worden door de organisatie teams gemaakt. Op het ene veld zullen de geoefende teams spelen, op het andere veld de ongeoefende.

Iedereen kan gratis meedoen. Je hoeft geen lid van sv Welsum te zijn

Ja, ik geef mij op en doe ook mee!

Graag tot ziens!

Arjan Stalenburg,
Tim Appel,
Eric Kloosterboer,
Marc Schoutens

Organisatie Open Beachvolleybal toernooi Welsum

Nog vragen?

Mail dan