2e Welsum Open Beachvolleybal Toernooi

Het eerste Welsum Open Beachvolleybal Toernooi was vorig jaar een groot succes. Daarom organiseren we op zaterdag 9 september 2017 vanaf 13.00 uur het tweede Welsum Open Beachvolleybal Toernooi. Een toernooi voor jong en oud, geoefende en niet geoefende spelers. Het toernooi wordt gespeeld op de twee beachvelden naast het tenniscomplex op sportpark de Bongerd in Welsum . Er wordt met 3 tegen 3 (spelers) gespeeld. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen spelen we op tijd of per gewonnen sets. De officiële beachvolleybal regels worden beperkt toegepast. Daarover wordt aan het begin van het toernooi uitleg gegeven.

Je kunt je als team aanmelden (met 3 spelers, man/dames/mix, alles kan) of als individu. Van de individuele aanmeldingen worden door de organisatie teams gemaakt. Op het ene veld zullen de geoefende teams spelen, op het andere veld de ongeoefende.

Iedereen kan gratis meedoen. Je hoeft geen lid van sv Welsum te zijn!

Meld je nu aan via deze link:

Ja. ik doe mee!

Graag tot ziens!

Arjan Stalenburg, Tim Appel, Eric Kloosterboer, Marc Schoutens

Organisatie Open Beachvolleybal toernooi Welsum

Nog vragen?

Mail dan