• Nieuws
  • S.V. Welsum Jubilarissen

S.V. Welsum Jubilarissen

Onder normale omstandigheden worden jubilarissen gehuldigd tijdens de ALV. Daar kunnen de aanwezigen hen dan mee feliciteren en er samen op proosten. Op 17 november 2021 werd de ALV echter voor de 2e maal op rij online gehouden en was een normale huldiging niet mogelijk. Het bestuur heeft er voor gekozen om, in overleg met de jubilarissen, ze bij hen thuis de bijbehorende attenties te overhandigen.

Lid van Verdienste Wim Hanekamp was al in 2020 50 jaar lid van S.V. Welsum. Destijds was er ook al geen huldiging mogelijk, dat zou in de loop van 2021 wel opgepakt worden.

SVWelsum nieuws lid van verdienste 001

Helaas, dan maar tijdens de ALV. Ziehier het gevolg: huldiging bij hem thuis. In de linkerhand een fraaie bos bloemen, in de rechterhand een ingelijste kopie van het voorblad van de eerste “Buitenspel”, van 1971 tot 2016 het orgaan van S.V. Welsum. Wim was betrokken bij de oprichting hiervan en heeft decennialang deel uit gemaakt van de redactie.


De volgende leden waren in 2021 50 jaar lid van S.V. Welsum:

Henk Lankhorst, Piet Bredenoord, Gert Huiskamp (van hen helaas geen foto)


De jubilarissen

Albert van Voorst

Albert van Voorst

Lid van S.V. Welsum
Reinhold Kluin

Reinhold Kluin

Lid van S.V. Welsum
Evert Bredenoord

Evert Bredenoord

Lid van S.V. Welsum
Appie Schokkenkamp

Appie Schokkenkamp

Lid van S.V. Welsum
Gé Kluin

Gé Kluin

Lid van S.V. Welsum
Freddie Kruitbosch

Freddie Kruitbosch

Lid van S.V. Welsum
Henk Lankhorst

Henk Lankhorst

Lid van S.V. Welsum
Gert Huiskamp

Gert Huiskamp

Lid van S.V. Welsum